A3AAH-1006M
DigiKeys varenummer
A3AAH-1006M-ND
Producenter
Producentens varenummer
A3AAH-1006M
Beskrivelse
IDC CABLE - ASC10H/AE10M/ASC10H
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategori
Afstand - Kabel
0,050" (1,27mm)
Producenter
TE Connectivity AMP Connectors
Længde
0,500' (152,40mm, 6,00")
Emballage
Bulk
Farve
Flere, Bånd
Varestatus
Aktiv
Afskærmning
Uskærmet
Stikforbindelse type
Fatning til fatning
Kabelterminering
IDC
Antal positioner
10
Kontaktfinish
Guld
Antal rækker
2
Kontaktfinishs tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Afstand - Stikforbindelse
0,100" (2,54mm)