A2MXS-1006M
DigiKeys varenummer
A2MXS-1006M-ND
Producenter
Producentens varenummer
A2MXS-1006M
Beskrivelse
ADM10S/AE10M/X
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Firkantede kabelenheder DIP til kabel 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategori
Længde
0,500' (152,40mm, 6,00")
Producenter
TE Connectivity AMP Connectors
Farve
Flere, Bånd
Emballage
Bulk
Afskærmning
Uskærmet
Varestatus
Aktiv
Brug
Fatning (0,1"), Kort ind
Stikforbindelse type
DIP til kabel
Kabelterminering
IDC
Antal positioner
10
Kontaktfinish
Tin
Antal rækker
2
Kontaktfinishs tykkelse
100,0µin (2,54µm)
Afstand - Stikforbindelse
0,100" (2,54mm)
Grundlæggende varenummer
Afstand - Kabel
0,050" (1,27mm)