YFF21AC1E103MT0Y0N
DigiKeys varenummer
445-175331-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-175331-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-175331-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
YFF21AC1E103MT0Y0N
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 10000PF 25V 0805
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF Gennemføringskondensatorer 25V 400 mA 0805 (2012 metrisk), 4 PC Pad
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
YFF21AC1E103MT0Y0N Modeller
Kategori
Strøm
400 mA
Producenter
TDK
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Indsættelsestab
30dB @ 20MHz – 2GHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
Gennemføring
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk), 4 PC Pad
Kapacitans
10000 pF
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±20%
Højde (maks.)
0,039" (1,00mm)
Spænding - Nominel
25V