YFF15SC1E222MT000N | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | YFF15SC1E222MT000N |
Beskrivelse | CAP FEEDTHRU 2200PF 20% 25V 0402 |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 2200 pF Gennemføringskondensatorer 25V 1 A 300mOhm 0402 (1005 metrisk), 4 PC Pad |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | YFF15SC1E222MT000N Modeller |
Kategori | Strøm 1 A |
Producenter TDK | DC-modstand (DCR) (maks.) 300mOhm |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Indsættelsestab 30dB @ 100MHz – 4GHz |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Type Gennemføring | Pakke/hus 0402 (1005 metrisk), 4 PC Pad |
Kapacitans 2200 pF | Størrelse/dimension 0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm) |
Tolerance ±20% | Højde (maks.) 0,014" (0,35mm) |
Spænding - Nominel 25V |