SPM10065VT-680M-D
DigiKeys varenummer
445-SPM10065VT-680M-DTR-ND - Tape & Reel (TR)
445-SPM10065VT-680M-DCT-ND - Afskåret tape (CT)
445-SPM10065VT-680M-DDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SPM10065VT-680M-D
Beskrivelse
FIXED IND 68UH 3.4A 121 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
68 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 3.4 A 121mOhm Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SPM10065VT-680M-D Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
121mOhm
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Leverandørs enhedspakning
1006
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,413" L x 0,394" B (10,50mm x 10,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Strøm - Mætning (Isat)
5,1A