PLE856CBA1R0M-1PT00 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | PLE856CBA1R0M-1PT00 |
Beskrivelse | FIXED IND 1UH 620MA 420 MOHM SMD |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1 µH Uskærmet Tyndfilm Induktor 620 mA 420mOhm maks. 0302 (0805 metrisk) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - Mætning (Isat) 420mA |
Mfr | Afskærmning Uskærmet |
Serie | DC-modstand (DCR) 420mOhm maks. |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Varestatus Aktiv | Induktansfrekvens - Test 1 MHz |
Type Tyndfilm | Monteringstype Overflademontering |
Materiale - Kerne | Pakke/hus 0302 (0805 metrisk) |
Induktans | Leverandørs enhedspakning 0302 |
Tolerance ±20% | Størrelse/dimension 0,031" L x 0,018" B (0,80mm x 0,45mm) |
Strømklassificering (AMPS) | Højde - Monteret (maks.) 0,026" (0,65mm) |