NLV32T-220J-EFD
DigiKeys varenummer
445-16573-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-16573-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-16573-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
NLV32T-220J-EFD
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 110MA 3.7 OHM SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 110 mA 3,7Ohm maks. 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
NLV32T-220J-EFD Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
3,7Ohm maks.
Mfr
Q @ frek.
30 @ 2,52MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
20MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
2.52 MHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±5%
Leverandørs enhedspakning
1210
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Afskærmning
Uskærmet
Højde - Monteret (maks.)
0,094" (2,40mm)