NL565050T-822J-PF
DigiKeys varenummer
445-3665-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
NL565050T-822J-PF
Beskrivelse
FIXED IND 8.2MH 28MA 125 OHM SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8.2 mH Uskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 28 mA 125Ohm maks. 2220 (5650 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
NL565050T-822J-PF Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
125Ohm maks.
Mfr
Q @ frek.
30 @ 252kHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
600kHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Varestatus
Forældet
Induktansfrekvens - Test
252 kHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
2220 (5650 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,220" L x 0,197" B (5,60mm x 5,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,209" (5,30mm)