MPZ1608S121ATDH5
DigiKeys varenummer
445-MPZ1608S121ATDH5TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-MPZ1608S121ATDH5CT-ND - Afskåret tape (CT)
445-MPZ1608S121ATDH5DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MPZ1608S121ATDH5
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Detaljeret beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 0603 (1608 metrisk) 2A 45mOhm
EDA/CAD-modeller
MPZ1608S121ATDH5 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strømklassificering (maks.)
2A
DC-modstand (DCR) (maks.)
45mOhm
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Højde (maks.)
0,030" (0,75mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)