MPZ1608S102ATD25
DigiKeys varenummer
445-MPZ1608S102ATD25TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-MPZ1608S102ATD25CT-ND - Afskåret tape (CT)
445-MPZ1608S102ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MPZ1608S102ATD25
Beskrivelse
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Detaljeret beskrivelse
1 kOhms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 0603 (1608 metrisk) 800mA 300mOhm
EDA/CAD-modeller
MPZ1608S102ATD25 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strømklassificering (maks.)
800mA
DC-modstand (DCR) (maks.)
300mOhm
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Højde (maks.)
0,037" (0,95mm)
Impedans @ frekvens
1 kOhms @ 100 MHz
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)