MPZ1005S100CT000
DigiKeys varenummer
445-2978-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-2978-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-2978-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MPZ1005S100CT000
Beskrivelse
FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 0402 (1005 metrisk) 3A 25mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MPZ1005S100CT000 Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
3A
Producenter
TDK
DC-modstand (DCR) (maks.)
25mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,022" (0,55mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedans @ frekvens
10 Ohms @ 100 MHz