MMZ1005S182ET000
DigiKeys varenummer
445-6748-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-6748-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-6748-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MMZ1005S182ET000
Beskrivelse
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritstøjfiltre og -chips 0402 (1005 metrisk) 200mA 1,5Ohm
EDA/CAD-modeller
MMZ1005S182ET000 Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
200mA
DC-modstand (DCR) (maks.)
1,5Ohm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Højde (maks.)
0,022" (0,55mm)
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedans @ frekvens
1.8 kOhms @ 100 MHz