MMZ0603S241ET000
DigiKeys varenummer
445-172350-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-172350-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-172350-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MMZ0603S241ET000
Beskrivelse
FERRITE BEAD 240 OHM 0201 1LN
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
240 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritstøjfiltre og -chips 0201 (0603 metrisk) 200mA 710mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MMZ0603S241ET000 Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
200mA
Producenter
TDK
DC-modstand (DCR) (maks.)
710mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Signallinje
Højde (maks.)
0,013" (0,33mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Impedans @ frekvens
240 Ohms @ 100 MHz