MHQ1005075HA5N6STD25
DigiKeys varenummer
445-MHQ1005075HA5N6STD25TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-MHQ1005075HA5N6STD25CT-ND - Afskåret tape (CT)
445-MHQ1005075HA5N6STD25DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MHQ1005075HA5N6STD25
Beskrivelse
FIXED IND 5.6NH 500MA 190 MOHM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5.6 nH Afskærmet Flerlag Induktor 500 mA 190mOhm maks. 0402 (1005 metrisk)
Kategori
DC-modstand (DCR)
190mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
20 @ 250MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
4,5GHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 MHz
Type
Flerlag
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0402
Tolerance
±0,3nH
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)