LTF5022T-680MR54-D det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
TDK
På lager: 1.112
Datablad
Similar
TDK
På lager: 2.692
Datablad
Similar
Bourns Inc.
68 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 590 mA 1,03Ohm maks. Ikke-standard
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LTF5022T
LTF5022T-680MR54-D
DigiKeys varenummer
445-16228-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LTF5022T-680MR54-D
Beskrivelse
FIXED IND 68UH 590MA 1.03 OHM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
LTF5022T-680MR54-D Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
540mA
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
1,03Ohm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Varestatus
Forældet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,205" L x 0,197" B (5,20mm x 5,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,087" (2,20mm)