LGJ7045TC-151M-H det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TDK
På lager: 3.676
Datablad
MFR Recommended
TDK
På lager: 7.716
Datablad
Similar
Sumida America Inc.
150 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 610 mA 480mOhm Ikke-standard