LGJ7045TC-151M-H | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | LGJ7045TC-151M-H |
Beskrivelse | FIXED IND 150UH 610MA 480 MOHM |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 150 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 610 mA 480mOhm Ikke-standard |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | LGJ7045TC-151M-H Modeller |
Kategori | Strøm - Mætning (Isat) 670mA |
Mfr | Afskærmning Afskærmet |
Serie | DC-modstand (DCR) 480mOhm |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Klassificeringer AEC-Q200 |
Varestatus Forældet | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Type Tromlekerne, trådviklet | Induktansfrekvens - Test 100 kHz |
Materiale - Kerne | Monteringstype Overflademontering |
Induktans | Pakke/hus Ikke-standard |
Tolerance ±20% | Størrelse/dimension 0,283" L x 0,272" B (7,20mm x 6,90mm) |
Strømklassificering (AMPS) | Højde - Monteret (maks.) 0,177" (4,50mm) |