IFL16-050NB1HRX300
DigiKeys varenummer
IFL16-050NB1HRX300-ND
Producenter
Producentens varenummer
IFL16-050NB1HRX300
Beskrivelse
RF EMI SHIELD SHEET 100MX11.811"
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF EMI Afskærmningsark null Ikke-ledende, Enkeltsidet 11,811" (300,00mm) X 328,084' (100,00m) X 0,002" (0,05mm)
Kategori
Form
Rulle
Producenter
TDK
Længde
328,084' (100,00m)
Serie
Bredde
11,811" (300,00mm)
Emballage
Bulk
Tykkelse - Samlet
0,002" (0,05mm)
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C