IFL04-200NB300X200
DigiKeys varenummer
445-172920-ND
Producenter
Producentens varenummer
IFL04-200NB300X200
Beskrivelse
RF EMI SHIELD SHEET 300MMX200MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF EMI Afskærmningsark IFL Ikke-ledende, Enkeltsidet 7,874" (200,00mm) X 11,811" (300,00mm) X 0,008" (0,20mm)
Kategori
Form
Ark
Længde
11,811" (300,00mm)
Serie
Bredde
7,874" (200,00mm)
Tykkelse - Samlet
0,008" (0,20mm)
Varestatus
Ikke til nye design
Driftstemperatur
-40°C – 85°C