IFL04-050NB300X200
DigiKeys varenummer
445-172457-ND
Producenter
Producentens varenummer
IFL04-050NB300X200
Beskrivelse
RF EMI SHIELD SHEET 300MMX200MM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF EMI Afskærmningsark null Ikke-ledende, Enkeltsidet 7,874" (200,00mm) X 11,811" (300,00mm) X 0,002" (0,05mm)
Kategori
Form
Ark
Producenter
TDK
Længde
11,811" (300,00mm)
Serie
Bredde
7,874" (200,00mm)
Emballage
Bulk
Tykkelse - Samlet
0,002" (0,05mm)
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C