FK24C0G1H223JN000 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TDK
På lager: 460
Datablad
Similar
TDK
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 0
På lager: 905
På lager: 460
På lager: 767
På lager: 152
Murata Electronics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
0.022 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FK24C0G1H223JN000
DigiKeys varenummer
445-FK24C0G1H223JN000-ND
Producenter
Producentens varenummer
FK24C0G1H223JN000
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 50V C0G RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FK24C0G1H223JN000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,098" B (4,50mm x 2,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)