FK16X7R1H684KN006 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TDK
På lager: 959
Datablad
0.68 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FK16X7R1H684KN006
DigiKeys varenummer
FK16X7R1H684KN006-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
FK16X7R1H684KN006
Beskrivelse
CAP CER 0.68UF 50V X7R RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
FK16X7R1H684KN006 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,217" L x 0,138" B (5,50mm x 3,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)