FK14C0G1H103JN006 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TDK
På lager: 10.750
Datablad
10000 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FK14C0G1H103JN006
DigiKeys varenummer
FK14C0G1H103JN006-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
FK14C0G1H103JN006
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 50V C0G RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
FK14C0G1H103JN006 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Tape & Box (TB)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Ikke til nye design
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,098" B (4,50mm x 2,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)