FG14X7R1H225KRT00
DigiKeys varenummer
445-181224-ND
Producenter
Producentens varenummer
FG14X7R1H225KRT00
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 50V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
EDA/CAD-modeller
FG14X7R1H225KRT00 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,118" B (4,50mm x 3,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)