FA28X8R2A222KNU00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TDK
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
2200 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X8R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA28X8R2A222KNU00
DigiKeys varenummer
FA28X8R2A222KNU00-ND
Producenter
Producentens varenummer
FA28X8R2A222KNU00
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 100V X8RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA28X8R2A222KNU00 Modeller
Funktioner
Høj temperatur
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,098" B (4,00mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,217" (5,50mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Temperaturkoefficient
Lederudformning
Formede ledere - bøjet
Driftstemperatur
-55°C – 150°C