FA28X8R1E683KNU06 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TDK
På lager: 2.000
Datablad
0.068 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X8R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA28X8R1E683KNU06
DigiKeys varenummer
FA28X8R1E683KNU06-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
FA28X8R1E683KNU06
Beskrivelse
CAP CER 0.068UF 25V X8R RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
FA28X8R1E683KNU06 Modeller
Funktioner
Høj temperatur
Emballage
Tape & Box (TB)
Monteringstype
Varestatus
Ikke til nye design
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,098" B (4,00mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,217" (5,50mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Temperaturkoefficient
Lederudformning
Formede ledere - bøjet
Driftstemperatur
-55°C – 150°C