FA28C0G2A220JNU00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
22 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA28C0G2A220JNU00
DigiKeys varenummer
FA28C0G2A220JNU00-ND
Producenter
Producentens varenummer
FA28C0G2A220JNU00
Beskrivelse
CAP CER 22PF 100V C0G RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA28C0G2A220JNU00 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,098" B (4,00mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,217" (5,50mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,197" (5,00mm)