FA26X8R2A334KRU06 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
0.33 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X8R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA26X8R2A334KRU06
DigiKeys varenummer
FA26X8R2A334KRU06-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
FA26X8R2A334KRU06
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 100V X8R RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
FA26X8R2A334KRU06 Modeller
Funktioner
Høj temperatur
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,217" L x 0,138" B (5,50mm x 3,50mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,236" (6,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Temperaturkoefficient
Lederudformning
Formede ledere - bøjet
Driftstemperatur
-55°C – 150°C