FA26X8R1E684KNU00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Similar
Parametrisk ækvivalent
0.68 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X8R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA26X8R1E684KNU00
DigiKeys varenummer
FA26X8R1E684KNU00-ND
Producenter
Producentens varenummer
FA26X8R1E684KNU00
Beskrivelse
CAP CER 0.68UF 25V X8RADIAL
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA26X8R1E684KNU00 Modeller
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,217" L x 0,138" B (5,50mm x 3,50mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,236" (6,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C