FA26C0G2J822JNU00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 2.018
Datablad
8200 pF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA26C0G2J822JNU00
DigiKeys varenummer
FA26C0G2J822JNU00-ND
Producenter
Producentens varenummer
FA26C0G2J822JNU00
Beskrivelse
CAP CER 8200PF 630V C0G RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
FA26C0G2J822JNU00 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,217" L x 0,138" B (5,50mm x 3,50mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,236" (6,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,197" (5,00mm)