FA26C0G2J681JNU06
DigiKeys varenummer
445-180671-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-180671-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
FA26C0G2J681JNU06
Beskrivelse
CAP CER 680PF 630V C0G RADIAL
Detaljeret beskrivelse
680 pF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA/CAD-modeller
FA26C0G2J681JNU06 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,217" L x 0,138" B (5,50mm x 3,50mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,236" (6,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,197" (5,00mm)