FA24C0G2W122JNU00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
1200 pF ±5% 450V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA24C0G2W122JNU00
DigiKeys varenummer
FA24C0G2W122JNU00-ND
Producenter
Producentens varenummer
FA24C0G2W122JNU00
Beskrivelse
CAP CER 1200PF 450V C0G RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
FA24C0G2W122JNU00 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,118" B (4,50mm x 3,00mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,217" (5,50mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,197" (5,00mm)