FA22C0G1H154JNU00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 5
Datablad
0.15 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA22C0G1H154JNU00
DigiKeys varenummer
FA22C0G1H154JNU00-ND
Producenter
Producentens varenummer
FA22C0G1H154JNU00
Beskrivelse
CAP CER 0.15UF 50V C0G RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
FA22C0G1H154JNU00 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,295" L x 0,177" B (7,50mm x 4,50mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,335" (8,50mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,197" (5,00mm)