FA20C0G2W223JNU06 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TDK
På lager: 0
Datablad
Opgradering
TDK
På lager: 4.151
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
0.022 µF ±5% 450V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA20C0G2W223JNU06
DigiKeys varenummer
445-180583-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-180583-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
FA20C0G2W223JNU06
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 450V C0G RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA20C0G2W223JNU06 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,217" L x 0,157" B (5,50mm x 4,00mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,276" (7,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,197" (5,00mm)