FA18X8R1H333KNU06 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 0
Datablad
Similar
TDK
På lager: 984
Datablad
Similar
På lager: 1.409
0.033 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X8R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA18X8R1H333KNU06
DigiKeys varenummer
FA18X8R1H333KNU06-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
FA18X8R1H333KNU06
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 50V X8R RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA18X8R1H333KNU06 Modeller
Funktioner
Høj temperatur
Varestatus
Ikke til nye design
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,098" B (4,00mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,217" (5,50mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,098" (2,50mm)
Temperaturkoefficient
Lederudformning
Formede ledere
Driftstemperatur
-55°C – 150°C