FA18X7R1H104KNU00
DigiKeys varenummer
445-181112-ND
Producenter
Producentens varenummer
FA18X7R1H104KNU00
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
EDA/CAD-modeller
FA18X7R1H104KNU00 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,098" B (4,00mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,217" (5,50mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,098" (2,50mm)