FA18NP01H392JNU00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TDK
På lager: 0
Datablad
3900 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA18NP01H392JNU00
DigiKeys varenummer
FA18NP01H392JNU00-ND
Producenter
Producentens varenummer
FA18NP01H392JNU00
Beskrivelse
CAP CER 3900PF 50V NP0 RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
FA18NP01H392JNU00 Modeller
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,098" B (4,00mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,217" (5,50mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,098" (2,50mm)
Temperaturkoefficient
Lederudformning
Formede ledere - bøjet
Driftstemperatur
-55°C – 150°C