FA18C0G1H472JNU06 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | FA18C0G1H472JNU06 |
Beskrivelse | CAP CER 4700PF 50V C0G RADIAL |
Producentens standard leveringstid | 24 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 4700 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | FA18C0G1H472JNU06 Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus Radial |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,157" L x 0,098" B (4,00mm x 2,50mm) |
Tolerance ±5% | Højde - Monteret (maks.) 0,217" (5,50mm) |
Spænding - Nominel | Lederafstand 0,098" (2,50mm) |