FA18C0G1H332JNU06
DigiKeys varenummer
445-180466-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-180466-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
FA18C0G1H332JNU06
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 50V C0G RADIAL
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA/CAD-modeller
FA18C0G1H332JNU06 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,098" B (4,00mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,217" (5,50mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,098" (2,50mm)