FA14C0G1H223JNU00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 0
Datablad
Similar
TDK
På lager: 0
Datablad
Similar
0.022 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA14C0G1H223JNU00
DigiKeys varenummer
FA14C0G1H223JNU00-ND
Producenter
Producentens varenummer
FA14C0G1H223JNU00
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 50V C0G RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA14C0G1H223JNU00 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,118" B (4,50mm x 3,00mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,217" (5,50mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,098" (2,50mm)