CNC6P1X7S1A476M250AE
DigiKeys varenummer
445-CNC6P1X7S1A476M250AETR-ND - Tape & Reel (TR)
445-CNC6P1X7S1A476M250AECT-ND - Afskåret tape (CT)
445-CNC6P1X7S1A476M250AEDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CNC6P1X7S1A476M250AE
Beskrivelse
CAP CER 47UF 10V X7S 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 µF ±20% 10V Keramiske kondensatorer X7S 1210 (3225 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)