CLT32-R44
DigiKeys varenummer
495-CLT32-R44TR-ND - Tape & Reel (TR)
495-CLT32-R44CT-ND - Afskåret tape (CT)
495-CLT32-R44DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CLT32-R44
Beskrivelse
FIXED IND 440NH 10.1A 7.6 MOHM
Detaljeret beskrivelse
440 nH Afskærmet Formstøbt Induktor 10.1 A 7,6mOhm 4-SMD
EDA/CAD-modeller
CLT32-R44 Modeller
DC-modstand (DCR)
7,6mOhm
Driftstemperatur
-40°C – 165°C
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,106" (2,70mm)
Strøm - Mætning (Isat)
13,5A