CLT32-R44 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CLT32-R44 |
Beskrivelse | FIXED IND 440NH 10.1A 7.6 MOHM |
Producentens standard leveringstid | 22 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 440 nH Afskærmet Formstøbt Induktor 10.1 A 7,6mOhm 4-SMD |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CLT32-R44 Modeller |
Kategori | Afskærmning Afskærmet |
Mfr | DC-modstand (DCR) 7,6mOhm |
Serie | Klassificeringer AEC-Q200 |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 165°C |
Varestatus Aktiv | Induktansfrekvens - Test 1 MHz |
Tolerance ±20% | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Strømklassificering (AMPS) | Højde - Monteret (maks.) 0,106" (2,70mm) |
Strøm - Mætning (Isat) 13,5A |