CLT32-R11
DigiKeys varenummer
495-CLT32-R11TR-ND - Tape & Reel (TR)
495-CLT32-R11CT-ND - Afskåret tape (CT)
495-CLT32-R11DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CLT32-R11
Beskrivelse
FIXED IND 110NH 20A 1.9 MOHM SMD
Detaljeret beskrivelse
110 nH Afskærmet Formstøbt Induktor 20 A 1,9mOhm 4-SMD
EDA/CAD-modeller
CLT32-R11 Modeller
DC-modstand (DCR)
1,9mOhm
Driftstemperatur
-40°C – 165°C
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,106" (2,70mm)
Strøm - Mætning (Isat)
29A