CKG57KX7R2A475K335JJ
DigiKeys varenummer
445-10449-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-10449-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-10449-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CKG57KX7R2A475K335JJ
Beskrivelse
CAP CER 4.7UF 100V X7R SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R SMD, J-Lead
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CKG57KX7R2A475K335JJ Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
SMD, J-Lead
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,197" B (6,00mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,138" (3,50mm)