CKG45NX7T2J474M500JH det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
TDK
På lager: 3.814
Datablad
0.47 µF ±20% 630V Keramiske kondensatorer X7T Stablet SMD, 2 J-ledning
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.