CKG45KX7S1C226M290JH det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
TDK
På lager: 5.440
Datablad
Similar
TDK
På lager: 1.653
Datablad
22 µF ±20% 16V Keramiske kondensatorer X7S SMD, J-Lead
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.