CKG45KX7R2J104K290JH
DigiKeys varenummer
445-10370-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-10370-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-10370-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CKG45KX7R2J104K290JH
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 630V X7R SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R SMD, J-Lead
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CKG45KX7R2J104K290JH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Pakke/hus
SMD, J-Lead
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,138" B (5,00mm x 3,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,118" (3,00mm)