CKG45KX7R1E475M290JJ det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
TDK
På lager: 2.811
Datablad
Similar
TDK
På lager: 1.416
Datablad
Similar
På lager: 171
4.7 µF ±20% 25V Keramiske kondensatorer X7R SMD, J-Lead
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.