CGJ5L3X7R2D104K160AA det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
TDK
På lager: 145.078
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 8.747
Datablad
Direkte
KEMET
KEMET
0.1 µF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CGJ5L3X7R2D104K160AA
DigiKeys varenummer
445-9244-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-9244-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGJ5L3X7R2D104K160AA
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 200V X7R 1206
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CGJ5L3X7R2D104K160AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)